KONST / Litografier / Färglitografi 13898588
nr 1389 8588
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Karl Momen (f. 1935), träd. Signerad, numrerad 2/18, daterad mm: 56x66, yttermått inklusive ram: 77x57cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:27:36
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr